Godziny otwarcia Pon-Pt 08:00-16:00 Sobota 08:00-13:00
Zadzwoń 510 288 666

Realizacje

Posadzki z kamienia

Kamienna posadzka to pewna inwestycja dla Twoich czterech kątów. Naturalny kamień jest trwały, odporny na uderzenia, zadrapania i pęknięcia. Z czasem zmienia też swoją ziarnistość i strukturę, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej wyrazisty.

Jeżeli pojawią się ślady przetarć i matowienia można go wielokrotnie odnawiać. Jakakolwiek wymiana nie będzie konieczna. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby wybrać odpowiednią grubość, tak aby w razie potrzeby można było go polerować bez żadnych obaw.Posadzki z kamienia układa się w salonach, korytarzach, kuchniach i łazienkach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, aby nie były śliskie.

Kamień w elewacji

Kamień to materiał trwały, a do tego świetnie prezentujący się na domowej elewacji. Odpowiednio dobrany, procesjonalnie ułożony i fachowo zabezpieczony będzie spełniał swoje funkcje przez wiele lat. Uważany jest za jeden z cenniejszych materiałów wykończeniowych, który dzięki obecnym technologiom obróbki idealnie nadaje się do wykorzystania go do elewacji.

Największymi zaletami są trwałość, którą ciężko jest porównać z innymi materiałami i niepowtarzalność wynikająca z faktu, że nie ma dwóch identycznych kamieni. Atrakcyjna jest także różnorodność kolorów i faktur oraz możliwość dopasowania rozmiaru, kształtu i formy do indywidualnych potrzeb.


Posiadamy nowocześnie wyposażony warsztat do obróbki materiału. Nasze ekipy montażowe są w stanie dostarczyć i zamontować kamień zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Chętnie współpracujemy z architektami, a ich projekty nigdy nie są dla nas zbyt skomplikowane.

O nas

  • Uni-Bud Marmury S.J.
  • G.Maciejewska & M.Maciejewski
  • 25 lat na rynku
  • Sto tysięcy metrów kwadratowych kamienia
  • Nie stosujemy słów : "to się nie uda".

Skontaktuj sie z nami:

ul. Hutnicza 25B 81-061, Gdynia Telefon:510 288 666 Email:marmury@marmury.pl Strona:http://marmury.pl
© Copyright 2023 Uni-bud Marmury - Wykonanie InRoom Marketing